מוצר נוסף בהצלחה
טוען
hot
new
    POWERbreathe PLUS
    POWERbreathe PLUS

POWERbreathe PLUS

זמינות: קיים במלאי
₪320.00
₪290.00

תאור

POWERbreathe PLUS - מכשיר לאימון שרירי הנשימה
המכשיר מיועד בעיקר לאלו הרוצים לשפר את הנשימה שלהם בעת פעילות גופנית, סובלים מקוצר נשימה (נשימה כבדה, חוסר אויר) וכן לספורטאים המעוניינים לשפר את הביצועים שלהם.
השימוש במכשיר בתוך מספר שבועות ישפר את הנשימה, ייכנס יותר אויר יותר בקלות והדבר יביא להפחתת קוצר הנשימה בזמן המאמץ הגופני ולשיפור ביצועים. התועלות של אימון שרירי נשימה מגובות בחומר מחקרי רב הן בתחום פיזיולוגיה של מאמץ (בעיקר בענפים האירוביים: שחיה, רכיבה, ריצה, חתירה) והן במגוון מצבים רפואיים.
איך המכשיר עובד? איזה מכשיר מתאים לי?
במכשיר יש קפיץ המפעיל לחץ על שסתום. בעת שאיפה דרך המכשיר נוצרת התנגדות המאלצת את שרירי הנשימה להתאמץ וכך הם מתחזקים (כמו אימון משקולות לסרעפת). המכשיר מגיע עם אחד מ- 3 קפיצים שונים (טווחים של התנגדויות) ולכן יש לבחור את המכשיר המתאים: התנגדות נמוכה - לסובלים מבעיה רפואית הפוגעת בנשימה או לבריאים שעוסקים בפעילות גופנית קלה, התנגדות בינונית - לעוסקים בספורט בצורה אינטנסיבית, התנגדות גבוהה - לספורטאי עילית.
טכניקת השימוש:
יש לשים את המכשיר בפה ולנשום דרכו: שאיפה (הכנסת אויר) חזקה, מהירה ונמרצת ואז בעקבותיה נשיפה (הוצאת אויר) איטית ועמוקה כדי לרוקן את הריאות לקראת השאיפה הנמרצת הבאה וחוזר חלילה. תדירות האימון: 30 נשימות פעמיים ביום - 30 בבוקר, 30 בערב.
איך לכוון את ההתנגדות הרצויה?
מומלץ להתחיל מהתנגדות נמוכה, אם האימון (30 נשימות) היה קל - בפעם הבא יש להגביר קצת את ההתנגדות... כך עד למציאת ההתנגדות בה רק בקושי מסיימים את האימון של 30 נשימות, כלומר שרירי הנשימה אכן מתאמצים. יש להתאמן בהתנגדות זו עד שמצליחים לסיים אימון בקלות ואז שוב יש להגביר התנגדות וכן הלאה. אם לא מצליחים להכניס שאיפות עמוקות, חסר אויר או רחוקים מלהגיע ל 30 נשימות - ההתנגדות גבוהה מדיי, יש להפחית.

דגם: PLUS