מוצר נוסף בהצלחה

*POWERbreathe MEDIC PLUS

זמינות: קיים במלאי
₪380.00
₪350.00

תיאור

POWERbreathe MEDIC PLUS - מכשיר לאימון שרירי הנשימה
המכשיר מיועד לחיזוק שרירי הנשימה באנשים הנמצאים במצבים רפואיים מסויימים וסובלים מקשיי נשימה (מחלימי קורונה, לאחר אשפוז ארוך או גמילה מהנשמה, לאחר השתלת ריאות, במהלך שיקום ריאות או שיקום לב, חולי COPD, חולי אסתמה ועוד).
* המכשיר מתחיל מהתנגדות נמוכה במיוחד ולכן מיועד בד"כ למי שסובל ממצב רפואי או קיבל המלצה מגורם רפואי (רופא, פיזיותרפיסט, פיזיולוג).
השימוש במכשיר יחזק בהדרגה את שרירי הנשימה וישפר את קשיי הנשימה, ייכנס יותר אויר יותר בקלות.
איך המכשיר עובד? איזה מכשיר מתאים לי?
במכשיר יש קפיץ המפעיל לחץ על שסתום. בעת שאיפה דרך המכשיר נוצרת התנגדות המאלצת את שרירי הנשימה להתאמץ וכך הם מתחזקים (כמו אימון משקולות לסרעפת).
מכשירי POWERbreathe מגיעים עם אחד מכמה קפיצים אפשריים שכל אחד מהם יוצר טווח שונה של התנגדויות: מכשיר MEDIC PLUS מיועד למי שקיבל המלצה למכשיר ספציפי זה מגורם רפואי, אחרת יש לבחור באחד ממכשירי PLUS המגיע עם טווחי התנגדויות גבוהים יותר.
איך משתמשים במכשיר?
טכניקת השימוש הבסיסית: יש לשים את המכשיר בפה ולנשום דרכו: שאיפה (הכנסת אויר) חזקה, מהירה ועמוקה ואז בעקבותיה נשיפה (הוצאת אויר) איטית ועמוקה כדי לרוקן את הריאות לקראת השאיפה הנמרצת הבאה וחוזר חלילה. ייתכן וסתימת האף ביד או בעזרת הקליפס המצורף יסייעו ביצירת השאיפה החזקה דרך המכשיר.
תדירות האימון: 30 נשימות כאלו פעמיים ביום - 30 בבוקר, 30 בערב.
שימו לב! ייתכן והגורם הרפואי המפנה ינחה לאופן אימון שונה בהתאם למצב הרפואי.
איך לכוון את ההתנגדות הרצויה?
אם הגורם הרפואי המפנה ביצע לך בדיקת MIP (לחץ מקסימלי בשאיפה) אז כנראה תקבל/י המלצה מדויקת לרמת ההתנגדות שיש לכוון במכשיר.
בהיעדר בדיקת MIP: המכשיר מגיע כשהוא מכוון להתנגדות נמוכה, מומלץ להתחיל מהתנגדות זו: אם האימון (30 נשימות) היה קל - בפעם הבא יש להגביר קצת את ההתנגדות ע"י סיבוב הכפתור בתחתית המכשיר עם כיוון השעון... כך לעלות בהדרגה עד למציאת ההתנגדות בה רק בקושי מסיימים את האימון של 30 נשימות, כלומר שרירי הנשימה אכן מתאמצים. יש להשאר ולהתאמן בהתנגדות זו עד שמצליחים לסיים אימון בקלות ואז שוב יש להגביר התנגדות וכן הלאה. אם לא מצליחים להכניס שאיפות עמוקות, חסר אויר או רחוקים מלהגיע ל 30 נשימות - ההתנגדות גבוהה מדיי, יש להפחית את ההתנגדות ע"י סיבוב הכפתור בתחתית המכשיר נגד כיוון השעון.
טווח ההתנגדויות במכשיר MEDIC PLUS הוא 3-78 ס"מ מים (זו יחידת מידה של כוח בתחום הנשימתי).


המכשיר גם נמכר בנקודות המכירה הבאות:

חנות אשד אורטופדיה - שד' אהרון קציר 2 רמת גן (על יד בי"ח שיבא, כניסה מזרחית), 03-5355033

בית מרקחת עליה - העליה השניה 44 חיפה (על יד בי"ח רמב"ם), 04-8522062

בית מרקחת אורנים פארם - ש"י עגנון 20 ירושלים (גבעת אורנים), 02-6792632

בית מרקחת פארמה סי - דיסקין 9 ירושלים (קרית וולפסון), 02-5612361

בית מרקחת הפלמ"ח - הפלמ"ח 28 ירושלים (קטמון), 02-5636084

בית מרקחת הפלמ"ח - בית הדפוס 12 ירושלים (גבעת שאול), 02-6511766

בית מרקחת הפלמ"ח - משה דיין 107 ירושלים (פסגת זאב), 02-5836177


דגם: MEDIC PLUS

כתבו ביקורת